Pomocník pro snadné vytažení i velkých úlovků

By in
No comments


K vodě si nechodíte jen odpočinout, ale abyste chytili nějaký ten úlovek. K tomu, abyste byli úspěšní je potřeba mít opravu kvalitní rybářské vybavení, na které se můžete spolehnout v každé situaci. Základem je bezpochyby kvalitní a spolehlivý rybářský prut určený na ryby, na které se chystáte. Je rozdíl, když se chystáte na kapry a když se chystáte na sumce či dokonce třeba k moři. Samozřejmě, kromě prutu je důležitá návnada a v neposlední řadě spolehlivý naviják.

multiplikátor

My Vám nabízíme tu nejvyšší kvalitu, kterou na trhu můžete najít. I naviják rozhoduje o tom, jestli se Vám podaří vytáhnout rybu z vody. Hlavně pokud se chystáte na větší úlovky, tak nemůžete být vybavení jen obyčejným ručním navijákem. K tomu, abyste si poradili s každým i sebevětším úlovkem je kvalitní multiplikátor přímo nutností.

Tohoto pomocníka každého rybáře najdete u nás https://www.tahoun.cz/multiplikatory/ v mnoha různých provedeních a modelech za velmi příznivých cenových podmínek. Najdete u nás modely určené pouze pro mořský rybolov či pro lov sumců nebo modely vhodné pro obojí, vyrobené z nerezové oceli a vybavené brzdným systémem. Proto neváhejte a vybírejte.
Spousta rybářů si ještě v nedávné době nedokázala představit použití multiplikátoru na našich vodách, ale dnes už jde o nezbytnost, kterou je vybaven prakticky téměř každý rybář a už si bez ní nedokáže představit správnou chytačku. Proto i vy, kteří ještě tuto vychytávku nevlastníte, tak přijďte k nám a vyberte si model, který uspokojí Vaše požadavky.

multiplikátory

Kromě tohoto pomocníka najdete v našem širokém sortimentu také samozřejmě kvalitní rybářské pruty, návnady a nástrahy, krmné směsi, ale i další vybavení pro Váš příjemný pobyt u vody, jako jsou křesílka, lehátka, bivaky či přístřešky. U nás se prostě vybavíte vším potřebným k úspěšnému rybolovu.