Odpoledne plné záhad

By in
No comments
.


Občas si s nostalgií zavzpomínáte, jaké to bylo úžasné, když jste jako děti hledali podle fáborků skrytý poklad, nebo když jste na dětském táboře luštili hádanky, které byly součástí propracované bojové hry. A co teprve ten úžasný a opojný pocit vítězství, co vás zaplavil ve chvíli, kdy byl váš tým vyhlášen jako nejlepší. Stát na stupních pro zlaté medailisty je něco, co si rádi vybavíte i v dospělosti.
 
Pojďte se vrátit do dětských let a pojďte si zkusit jednu napínavou a netradiční hru. Exit game Pardubice má pro vás připraveno několik úkolů a hádanek, které když vyluštíte, získáte klíč k uzamčené místnosti. Proč byste takový klíč potřebovali a proč byste po něm měli toužit? Protože to budete právě vy, kdo bude uvnitř místnosti! Ano, hra spočívá v tom, najít správné řešení a uniknout. Překonat zámek na dveřích, který vás dělí od vytoužené svobody.
 
místnost alchymistů

Jistě i vy naleznete ve svém okolí celou řadu dalších lidí, kteří by si rádi zahráli s vámi, nebo dokonce proti vám. Je to výborná relaxace a dokonce můžete dohodnout i několik týmů, které budou hrát proti sobě. Vítěz s nejlepším časem bude na konci dne odměněn. Jak? To už je na dohodě vašeho týmu a hráčů uvnitř. Jistě ale přijdete na to, jak ze zábavného odpoledne získat i velmi zábavný večer, až budete slavit své vítězství.

.

zámek na řetězu
 
Příležitost pro pracovní kolektiv
 
Máte nové členy pracovního kolektivu? Stále máte pocit, že se necítí mezi novými kolegy dobře? Je nejlepší čas na to, dohodnout týmovou akci a vaše kolegy nechat společně luštit záhadu zamčeného pokoje. Uvidíte, že odlehčená a neformální atmosféra je to pravé a správný lék i pro váš pracovní kolektiv. Domů se budou vracet už ne jako kolegové, ale i jako přátelé, kteří spolu rozluštili mnoho hádanek a překonali celou řadu nástrah. A když jim to tak skvěle půjde při hře, jistě jim to perfektně půjde i na pracovišti.

Odpoledne plné záhad
2.8 (55%)4
.