Muž a žena, aneb něco o vztazích a něco o jistých intimních problémech

By in
No comments

Vztahy jsou složité. Pokud chcete vydržet s jedním partnerem celý život, oba se stále učíte jak zareagovat na danou situaci, jak neurazit nějakou, pro vás vtipnou poznámkou, přijímáte kompromisy a také je důležitá stoprocentní vzájemná důvěra v intimní oblasti.
Žena ocení, když muž připraví večeři, nebo ji najednou sám bez říkání pozve do restaurace a chová se jako pravý gentleman. Muže dokáže naladit na hezký večer pohled na krásně upravenou ženu, která s ním klidně sedí u jeho oblíbeného pořadu, nebo s ním poslouchá jeho oblíbenou hudbu a je celý večer milá.
milenci v sadu

Všichni stárneme. Tím pádem se nám nevyhnou nejen nějaké ty neduhy, ale ani fyzické změny. Není vhodné nahlas rozebírat vzhled stárnoucího protějšku, protože my už také nejsme žádnými zajíčky.
Je pěkné, když s přibývajícími léty už víme, co se partnerovi líbí, nebo co naopak bychom měli vynechat.
selfie seniorů
Občas bychom se měli oba zamyslet nad tématem ,protože s přibývajícím věkem, jak všichni víme, začínají i problémy v intimní oblasti. Samozřejmě, že nemám na mysli jen problém s erekcí. I ženám, se potíže nevyhýbají. Stydí se za to, že už jejich intimní partie nevypadají jako za mlada, tajně, aby muž nevěděl, použijí lubrikační gel, protože vagínu mají suchou, ale přitom by měly vědět, že je to v určitém věku normální.
Ale i mladším ženám se vaginální suchost nevyhýbá. Nedostatek estrogenů se může projevit po porodu, u uživatelek gestagenní antikoncepce, u kojících žen, ale i při některé léčbě.
Někdy je možné potíže řešit podáváním estrogenů. Pomoc přichází i s krémy s estriolem, globulemi nebo vaginálními tabletkami s dávkou 10 mikrogramů estradiolu.
Suchost poševní sliznice můžou zapříčinit antihistaminika, léky na endometriózu, na neplodnost, antibiotika, antidepresiva, léky na vředy, na krevní tlak, na snížení překrvení. Ale také pozor na některá mýdla, přehnané cvičení, používání tamponů a kondomů, sprchování. Samozřejmě, že velkou roli hraje emocionální a fyzický stav.Erektilní dysfunkci může způsobovat stres, únava, léky, špatná životospráva, ale i vysoký krevní tlak nebo porucha nervů řídících erekci.
Porucha se může projevovat různě. Například když penis není pevný, nebo je pevný, ale ne tak, aby mohlo dojít k sexuálnímu styku, nebo při styku erekce opadne.
Může být problém se sníženou citlivostí, kdy jen trvá déle, než jí dosáhnete. Možná postačí potravinový doplněk. Na závažnější problémy lékař může napsat léky, ale také je možná pomoc od psychologa.
Samozřejmě, že se nabízí i varianta mechanických pomůcek jako je vakuová pumpa nebo penilní kroužky. Tam, kde lékař našel nízkou hladinu testosteronu, se používají injekce.

Je jedno, jestli jste muž, nebo žena. Pokud máte problémy, neměli byste s návštěvou lékaře otálet. Ten vás vyšetří a bude moct vyloučit závažnější onemocnění.

Muž a žena, aneb něco o vztazích a něco o jistých intimních problémech
5 (100%)1